Buvniecības serviss

Develop-Estate piedāvā Jums savas jomas profesionāļu servisu:

Dekoratīvais apmetums

Dekoratīvo apmetumu galvenās funkcijas ir virsmas izdaiļošana, pabeigtības iespaida radīšana. Dekoratīvā apmetuma galvenā atšķirība no tradicionālā, gludā sienu apmetuma ir tā, ka dekoratīvais apmetums piedāvā iespēju iegūt visdažādākās faktūras. To nodrošina apmetuma masā esošie dažādu frakciju marmora vai granīta graudiņi jeb šķembas gan ar asām, gan apaļām šķautnēm, kas ļauj iegūt dažādu virsmu variantus.

Gaismu arhitekts

Gaismu arhitektūra – māksla, inovācija! Par labu gaismas arhitektūru liecina tas, ka iejot telpā Jūs par to nedomājat.

Santehnika

Augstas kvalitātes santehnika gan izcels Jūsu vannasistabas interjera dizaina projektu, gan padarīs to oriģinālu. Formu un funkcionalitātes dažādība – tas viss ir iespējams.

3D vizualizācija

Ar modernu datorprogrammu palīdzību iespējams radīt trīsdimensionālu modeli, kurš Jums dod uzskatāmu un detalizētu priekšstatu par izstrādājamo projektu. Pateicoties 3D vizualizācijas iespējām, rodas iespēja redzēt un vērtēt būvniecības gala rezultātu, atklāt un novērst nepilnības, veikt labojumus un papildinājumus projektā.  Šāda pieeja ļauj būtiski ietaupīt gan laiku, gan naudu.  Ar 3D vizualizācijas palīdzību iespējams redzēt jebkuru arhitekta vai dizainera piedāvāto variantu.

Develop–Estate kopā ar Jums atradīs tieši Jums vēlamo risinājumu.