Apraksts:

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA “KBO” ir uzsācis otrās mājas dzīvokļu rezervāciju projektā ”Imantas Ozoli”, Rīgā, Jūrmalas gatvē 82, k-2. Tos plānots pabeigt jau šī gada vasarā, un tajā būs 108 dzīvokļi, sākot no 30 m² līdz 79 m² platībā. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām, kas piemērotas kā jaunajiem profesionāļiem, tā ģimenēm ar bērniem.

“Šobrīd jau 70 ģimenes par savām mājām sauc “Imantas Ozolus”. Pateicoties dzīvokļiem ar pārdomātu un ergonomisku plānojumu, “Imantas Ozoli” kļuvuši par pieprasītāko jauno projektu Pārdaugavā. Redzams, ka cilvēki ļoti racionāli izvēlās savu mājokļi, izvērtē ne tikai dzīvojamo platību un atrašanās vietu, bet arī turpmākās dzīvokļa uzturēšanas izmaksas, tāpēc arī otrās daudzdzīvokļu ēkas plānojums domāts dažādām vajadzībām, lai nodrošinātu kvalitatīvus dzīves apstākļus iespējami plašākam cilvēku lokam

Cenas projektā ir sākot no 1420 EUR/m². Dzīvojamās mājas teritorijā ir autostāvvieta un bērnu rotaļu laukums. Projekts “Imantas Ozoli” atrodas vietā ar izcilu infrastruktūru - 10 minūšu brauciena attālumā kā no galvaspilsētas centra, tā arī kūrortpilsētas Jūrmalas. Savukārt piecu minūšu gājienā ir Anniņmuižas parks, kas nodrošina iedzīvotājiem līdzsvaru starp pilsētas aktivitātēm un dabu.

Pirmā daudzdzīvokļu dzīvojamā māja projektā “Imantas Ozoli” tika nodota ekspluatācijā pērn augustā. SIA “KBO” tuvākajos nākotnes plānos ietilpst vēl vairāku projektu attīstība Rīgā.