Apraksts:

Par projektu:

"Dammes Liepas" daudzdzīvokļu māju projekts Imantā, kas dāvā maksimālu kvalitāti par pieejamu cenu. Sakārtota infrastruktūra - skolas, bērnudārzi, veikali, sabiedriskā transporta pieturas un riteņbraucēju celiņi. „Dammes Liepas” - viss jūsu ģimenes ērtībām!

Infrastruktūra:

Projektam ir izdevīga atrašanās vieta un lieliska infrastruktūra - skolas, bērnudārzi, veikali, sabiedriskā transporta pieturas un riteņbraucēju celiņi, kas jūsu ikdienu padarīs daudz ērtāku, jo viss nepieciešamais ir pavisam tuvu.

Pilna apdare:

Projekta „Dammes Liepas” dzīvokļiem ir pilna iekšējā apdare, vadoties pēc mūsdienu tendencēm un ņemot vērā jauno ģimeņu prasības. Apdarē ir izmantoti dabīgie materiāli, radot sevišķi mājīgu gaisotni.

Iebūvēta virtuve:

Katra virtuve ir iekārtota ar iebūvētām mēbelēm un sadzīves tehniku (ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, elektriskā plīts un cepeškrāsns, tvaika nosūcējs). Virtuve ir pilnīgi gatava ģimenes maltīšu pagatavošanai un viesu uzņemšanai!

Energoefektivitāte:

Sertificēts energoauditors objektiem C un D ir izsniedzis pagaidu energoefektivitātes sertifikātus, kas apliecina niecīgus ēku siltuma zudumus un būtisku ietaupījumu, nodrošinot maksimāli ekonomiskus apkures rēķinus.

Apsildāmā grīda:

„Dammes Liepu” dzīvokļu sanitārajos mezglos ir ierīkotas apsildāmās grīdas, kas nodrošina vienmērīgu siltuma sadali pa visu telpu, novēršot liekā mitruma uzkrāšanos un pelējuma rašanos.

Bērnu laukums:

Iekšējais pagalms ir plānots un veidots, ņemot vēra „Dammes Liepu” vismazāko iedzīvotāju vajadzības un vēlmes. Bērni varēs rotaļāties, satikt kaimiņu bērnus un patīkami pavadīt laiku labiekārtotā spēļu laukumā.

Basketbola laukums:

Tā ir lieliska iespēja pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un draugiem, ļaujoties sportiskam azartam tepat mājas pagalmā. Ceram, ka šeit izaugs kāda no mūsu nākamajām basketbola zvaigznēm!

Apzaļumota teritorija:

Iekšējā pagalma teritorija ir labiekārtota un apzaļumota ar zālienu, kokiem un puķu dobēm, lai dabas klātbūtne būtu jūtama ik uz soļa un aiz loga skanētu putnu dziesmas.